SAME PLUSY

Kolekcja biżuterii i elementów wyposażenia wnętrza dla wszystkich, którzy potrafią doceniać siebie i lubią nagradzać innych.
projekt 2011-2016 / produkcja 2016

Kolekcja zainspirowana notatnikiem do zadań codziennych. Uczucie samozadowolenia, gdy pod koniec dnia na  liście  zadań do wykonania  przy większości pozycji widnieje plus >zrobione< sprowokowało do opracowania produktów, którymi można nagradzać (siebie lub kogoś) przyznając plusa w różnej formie.

Pierwszy w kolekcji powstał interaktywny dywan dwustronny. Ażurowa baza do wypełnienia elementami w postaci plusów daje możliwość samodzielnego kreowania zarówno efektu we wnętrzu jak i nastroju użytkownika. W zależności od tego, którą stroną plusa zostanie uzupełniony dywan, tyle ich pojawia się widocznych na podłodze. Można sobie przyznawać dowolną ilość plusów w ciągu dnia czy tygodnia…

Rozwinięciem myśli jest wprowadzona w 2016 roku kolekcja biżuterii: pierścionki, bransoletki i sygnet. Pojedyncze pierścionki i biżuteryjne szlufki bransoletek można składać w zespoły plusów, wprowadzając dodatkowo gradację na „brązowy” (różowe złoto), srebrny i złoty plus, bądź udekorować swojego bohatera wybranym sygnetem z WIELKIM plusem.

Biżuteria dostępna na:

https://www.etsy.com/shop/KREFTWORK?ref=hdr_shop_menu

 

sp-sygnet

sp-bransoletka

sp-pierscionki

sp-kolczyki-1


copyright (c) kreftwork 2016 / all rights reserved